PROGRAM B-FIT in the Street!

PROGRAM

29/30/31 Mai si 1 Iunie – B-FIT IN THE STREET

 

JOI, 29 MAI

19:00 – 19:30

Animated Vases (Teatro Scalzo)Centrul expozitional (Pta Universitatii)

The Sofa (Tukkers Connexion)Centrul expozitional (Pta Universitatii)

Giant Puppets (Caramantran)Centrul expozitional (Pta Universitatii)

Flag Wavers (Principi d’Acaja) Piaţa Universitatii

Mirror Family (Top Event Shows) Piata Universitatii

White Wings (Close Act Theatre)  Piata Universitatii

The Toys (Mademoiselle Paillette) Piata Universitatii

Red Hearts (Mademoiselle Paillette) Piata Universitatii

Dede’s (Groupe Demons & Merveilles) Piata Universitatii

Body Puppets (Snuff Puppets) Piata Universitatii

 

 

19:30 – 20:00

Alive Stones (Krist Doo Street Theatre) Centrul expozitional (Pta Universitatii)

Giant Puppets (Caramantran) Centrul expozitional (Pta Universitatii)

Divas (Transe Express) Piata Universitatii

Camaleons Drums Team (Compagnie Cameleon)  Piata Universitatii

The Aliens (Close Act Theatre) Lipscani cu Carada

Giant Family (Street Arts Fandunito) Piata Roma

Little Circus (Cirque en Kit) Piata Sf. Anton

 

20:00 – 20:30

Animated Vases (Teatro Scalzo) Centrul expozitional (Pta Universitatii)

Body Puppets (Snuff Puppets) Piata Universitatii

Giant Flowers (Kalice Productions) Piata Universitatii

Horsemen (Les Gouludrus) Lipscani cu Carada

Dede’s (Groupe Demons & Merveilles) Piata Roma

Chichi & Coco (Teatro Scalzo) Piata Sf. Anton

 

20:30 – 21:00

The Sofa (Tukkers Connexion) Centrul expozitional (Pta Universitatii)

Giant Puppets (Caramantran) Centrul expozitional (Pta Universitatii)

Red Hearts (Mademoiselle Paillette) Piata Universitatii

Giant Family (Street Arts Fandunito) Piata Universitatii

White Wings (Close Act Theatre)  Piata Sf. Anton

Little Circus (Cirque en Kit)  Piata Roma

Mirror Family (Top Event Shows) Lipscani cu Carada

Alive Stones (Krist Doo Street Theatre) Lipscani cu Carada

 

21:00 – 21:15

Heliosphere (The Dream Engine International) Piaţa Universitatii

21:15 – 21:35

La Boite a Ballet (Festibal) Piaţa Universitatii

21:45 – 22:00

Heliosphere (The Dream Engine International) Piaţa Universitatii

22:00 – 22:20

La Boite a Ballet (Festibal) Piaţa Universitatii

22:30 – 22:45

Heliosphere (The Dream Engine International) Piaţa Universitatii

 

21:00 – 21:30

Giant Puppets (Caramantran) Centrul expozitional (Pta Universitatii)

Divas (Transe Express) Piaţa Universitatii

The Aliens (Close Act Theatre) Piata Roma

Chichi & Coco (Teatro Scalzo) Piata Sf. Anton 

Horsemen (Les Gouludrus) Piata Sf. Anton

The Toys (Mademoiselle Paillette) Lipscani cu Carada

 

21:30 – 22:00

The Sofa (Tukkers Connexion) Centrul expozitional (Pta Universitatii)

Body Puppets (Snuff Puppets) Piaţa Universitatii 

Mirror Family (Top Event Shows) Piaţa Universitatii

Dede’s (Groupe Demons & Merveilles) Piaţa Universitatii

Giant Flowers (Kalice Productions) Piata Sf. Anton

Camaleons Drums Team (Compagnie Cameleon) Piata Roma

Flag Wavers (Principi d’Acaja) Lipscani cu Carada 

 

 

22:00 – 22:50

Galileo (Deux Ex Machina) Piaţa George Enescu

 

Vineri, 30 MAI

15:00 – 16:00

15:00 – 15:30 Animated Vases (Teatro Scalzo) Centrul expozitional (Pta Universitatii)

15:00 – 15:30 Giant Flowers (Kalice Productions) Piata Roma

15:00 – 16:00 Loin / Lontano (Les Clandestines) Piata Sf. Anton

15:30 – 16:00 Divas (Transe Express) Piata Universitatii

15:30 – 16:00 Dede’s (Groupe Demons & Merveilles) Piata Roma

15:30 – 16:00 The Sofa (Tukkers Connexion)Centrul expozitional (Pta Universitatii)

15.30 – 16.00 The Toys (Mademoiselle Paillette) Lipscani cu Carada

 

16:00 – 17:00

16:00 – 16:20 La  Boite a Ballet (Festibal) Piata Universitatii

16:00 – 16:30 Horsemen (Les Gouludrus) Piata Roma

16:00 – 16:30 Mirror Family (Top Event Shows) Lipscani cu Carada

16.00 – 16.30 Long Necks (Compagnie Albedo) Piata Sf. Anton

16.30 – 17.00 Alive Stones (Krist Doo Street Theatre) Piata Universitatii

16.30 – 17.00 White Wings (Close Act Theatre) Piata Sf. Anton

16.30 – 17.00 Little Circus (Cirque en Kit) Lipscani cu Carada

 

17:00 – 18:00

17.00 – 17.30 Chichi & Coco (Teatro Scalzo) Piata Roma

17.00 – 17.30 Body Puppets (Snuff Puppets) Lipscani cu Carada

17:00 – 17:30 Camaleons Drums Team (Compagnie Cameleon) Piata Universitatii

17.30 – 18.00 Giant Family (Street Arts Fadunito)  Piata Universitatii

17:30 – 18:00 Dede’s (Groupe Demons & Merveilles) Piata Sf. Anton

17:30 – 18:00 Flag Wavers (Principi d’Acaja) Lipscani cu Carada

17:30 – 18:00 DrumCafe (Latura Extrema) Piata Roma

 

18:00 – 19:00

18:00 – 18:30 Mirror Family (Top Event Shows) Piata Universitatii

18.00 – 18.30 The Sofa (Tukkers Connexion) Centrul expozitional (Pta Universitatii)

18:00 – 18:30 Alive Stones (Krist Doo Street Theatre) Piata Sf. Anton

18.00 – 18.30 Little Circus (Cirque en Kit) Lipscani cu Carada

18:00 – 19:00 Giant Puppets (Caramantran) Piata Roma

18:30 – 19:00 Long Necks (Compagnie Albedo) Piata Universitatii

18:30 – 19:00 Giant Flowers (Kalice Production) Lipscani cu Carada

18:30 – 19:00 Dede’s (Groupe Demons & Merveilles) Piata Sf. Anton

18:30 – 19:00 The Aliens (Close Act Theatre) Piata Roma

 

19:00 – 20:00

19.00 – 19.30 Body Puppets (Snuff Puppets) Centrul expozitional (Pta Universitatii)

19.00 – 19.30 Divas (Transe Express) Piata Universitatii

19.00 – 19.30 Red Hearts (Mademoiselle Paillette) Lipscani cu Carada

19.00 – 19.30 Mirror Family (Top Event Shows) Piata Roma

19.00 – 19.30 Horsemen (Les Gouludrus) Piata Sf. Anton

19.00 – 19.30 The Sofa (Tukkers Connexion) Centrul expozitional (Universitate)

19:30 – 20:00 Giant Puppets (Caramantran) Piata Universitatii

19:30 – 20:00 DrumCafe (Latura Extrema) Piata Universitatii

19:30 – 20:00 Camaleons Drums Team (Compagnie Cameleon) Lipscani cu Carada

19:30 – 20:00 Chichi & Coco (Teatro Scalzo) Piata Roma 

 

20:00 – 22:45

Hamlet (Shakespeare’s Globe) Piata Sf. Anton

 

20:00 – 21:00

20.00 – 20.30 Giant Family (Street Art Fadunito) Piata Universitatii

20:00 – 20:30 Giant Puppets (Caramantran) Piata Universitatii

20.00 – 20.30 The Toys (Mademoiselle Paillette) Lipscani cu Carada

20.00 – 20.30 Animated Vases (Teatro Scalzo) Centrul expozitional (Pta Universitatii)

20.00 – 20.30 White Wings (Close Act Theatre) Piata Roma

20.30 – 21.00 The Aliens (Close Act Theatre) Piata Universitatii

20.30 – 21.00 Red Hearts (Mademoiselle Paillette) Piata Roma

20.30 – 21.00 Body Puppets (Snuff Puppets) Lipscani cu Carada

20:30 – 21:00 Mirror Family (Top Event Shows) Centrul expozitional (Pta Universitatii)

20:30 – 20:50 Les Botte A Ballet (Festibal) Piata Universitatii

20:45 – 21:15 Flag Wavers (Principi d’Acaja) Lipscani cu Carada

 

 

21:00 – 21:50

Celestial Carillon (Transe Express) Parcul Unirii

21:50 – 22:30

The Water Show (Aquatic  Show International) Piata Unirii (Splaiul Dambovitei)

 

 

Sambata, 31 MAI

15:00 – 17:45

Hamlet (Shakespeare’s Globe) Piata Sf. Anton

 

15:00 – 16:00

15.00 – 15.30 Animated Vases (Teatro Scalzo) Centrul expozitional (Pta Universitatii)

15:00 – 15:30 Dede’s (Groupe Demons & Merveilles) Piata Roma

15.00 – 15.30 The Sofa (Tukkeres Conexions) Lipscani cu Carada

15.30 – 16.00 The Toys (Mademoiselle Paillette) Piata Roma

15:30 – 16:00 Horsemen (Les Gouludrus) Lipscani cu Carada

15:30 – 16:00 Mirror Family (Top Event Shows) Centrul expozitional (Pta Universitatii)

 

 

16:00 – 17:00

16.00 – 16.30 Alive Stones (Krist Doo Street Theatre) Piata Roma

16.00 – 16.30 White Wings (Close Act Theatre) Piata Universitatii

16:00 – 16:30 Long Necks (Compagnie Albedo) Centrul expozitional (Pta Universitatii)

16.00 – 16.30 Chichi & Coco (Teatro Scalzo) Lipscani cu Carada 

16.30 – 17.00 Music Band and Stilt Walkers (Steltenlopers Merchtem) Lipscani cu Carada

16:30 – 17:00 Camaleons Drums Team (Compagnie Cameleon) Piata Roma

16.30 – 17.00 Giant Family (Street Art Fadunito) Piata Universitatii

 

17:00 – 18:00

17.00 – 17.30 Body Puppets (Snuff Puppets) Lipscani cu Carada

17:00 – 17:30 Dede’s (Groupe Demons & Merveilles) Piata Roma

17:00 – 17:30 Flag Wavers (Principi d’Acaja) Piata Universitatii

17:00 – 17:30 Mirror Family (Top Event Shows) Centrul expozitional (Pta Universitatii)

17:30 – 18:00 Giant Puppets (Caramantran) Piata Roma 

17.30 – 18.00 The Sofa (Tukkeres Conexions) Lipscani cu Carada

17.30 – 18.00 Little Circus (Cirque en Kit) Piata Universitatii

 

18:00 – 19:00

18:00 – 18:30 Giant Puppets (Caramantran) Piata Roma 

18:00 – 18:30 Giant Flowers (Kalice Productions) Piata Universitatii

18:00 – 18:30 Long Necks (Compagnie Albedo) Centrul expozitional (Pta Universitatii)

18.00 – 18.30 Music Band and Stilt Walkers (Steltenlopers Merchtem) Lipscani cu Carada

18.00 – 18.30 Body Puppets (Snuff Puppets) Piata Roma 

18:00 – 19:00 Loin / Lontano (Les Clandestines) Piata Sf. Anton

18:30 – 19:00 Divas (Transe Express) Piata Universitatii

18.30 – 19.00 Alive Stones (Krist Doo Street Theatre) Piata Roma

18.30 – 19.00 Red Hearts (Mademoiselle Paillette) Lipscani cu Carada

 

19:00 – 20:00

19:00 – 19:30 Mirror Family (Top Event Shows) Piata Roma

19:00 – 19:30 Horsemen (Les Gouludrus) Centrul expozitional (Pta Universitatii)

19.00 – 19.30 The Sofa (Tukkeres Conexions) Lipscani cu Carada

19:30 – 20:00 Camaleons Drums Team (Compagnie Cameleon) Piata Universitatii

19.30 – 20.00 The Aliens (Close Act Theatre) Lipscani cu Carada

19.30 – 20.00 Chichi & Coco (Teatro Scalzo) Piata Roma

 

 

20:00 – 22:45

Hamlet (Shakespeare’s Globe) Piata Sf. Anton

 

20:00 – 20:30

20.00 – 20.30 Animated Vases (Teatro Scalzo) Centrul expozitional (Pta Universitatii)

20.00 – 20.30 Giant Family (Street Art Fadunito) Piata Roma

20.00 – 20.30 Body Puppets (Snuff Puppets) Lipscani cu Carada

 

21:00 – 21:50

Dodoland (Grupo Puja) Piata George Enescu

22:00 – 22:30 – PARADA (Piata George Enescu – Piata Universitatii)

Mirror Family (Top Event Shows)

White Wings (Close Act Theatre)

The Aliens (Close Act Theatre)

Dede’s (Groupe Demons & Merveilles)

Music Band and Stilt Walkers (Steltenlopers Merchtem)

Flag Wavers (Principi d’Acaja)  

DrumCafe (Latura Extrema)

Giant Puppets (Caramantran)

The Toys (Mademoiselle Paillette)

Red Hearts (Mademoiselle Paillette)

Little Circus (Cirque en Kit)

Giant Flowers (Kalice Productions)

 

22:30 – 23:00

Divas (Transe Express) Piata Universitatii

 

Duminica, 1 IUNIE

13:00 – 14:00

13:00 – 13:30 Mirror Family (Top Event Shows) Parcul Cismigiu

13:30 – 14:00 Dede’s (Groupe Demons & Merveilles) Parcul Cismigiu

 

14:00 – 15:00

14.00 – 14.30 The Toys (Mademoiselle Paillette) Parcul Cismigiu

14:00 – 14:30 Music Band and Stilt Walkers (Steltenlopers Merchtem) Parcul Cismigiu

14:00 – 15:00 Giant Puppets (Caramantran) Centrul expozitional (Pta Universitatii)

14:30 – 15:00 Red Hearts (Mademoiselle Paillette) Parcul Cismigiu

 

 

15:00 – 16:00

15:00 – 15:30 Camaleons Drums Team (Compagnie Cameleon) Parcul Cismigiu

15.00 – 15.30 The Sofa (Tukkeres Conexions) Parcul Cismigiu

15.00 – 15.30 Animated Vases (Teatro Scalzo)Centrul expozitional (Pta Universitatii)

15.00 – 15.30 The Aliens (Close Act Theatre) Lipscani cu Carada

15:00 – 15:30 Flag Wavers (Principi d’Acaja) Piata Universitatii

15:30 – 16:00 Music Band and Stilt Walkers (Steltenlopers Merchtem) Lipscani cu Carada

15:30 – 16:00 Mirror Family (Top Event Shows) Parcul Cismigiu

15:30 – 16:00 Horsemen (Les Gouludrus) Piata Roma

 

16:00 – 17:00

16:00 – 16:30 Divas (Transe Express) Piata Universitatii

16.00 – 16.30 White Wings (Close Act Theatre) Piata Sf. Anton

16:00 – 16:30 Long Necks (Compagnie Albedo) Parcul Cismigiu

16.30 – 17.00 The Aliens (Close Act Theatre) Piata Universitatii

16.30 – 17.00 Giant Family (Street Art Fadunito) Parcul Cismigiu

16.30 – 17.00 Chichi & Coco (Teatro Scalzo) Piata Roma 

 

17:00 – 18:00

17.00 – 17.30 Red Hearts (Mademoiselle Paillette) Lipscani cu Carada

17.00 – 17.30 Giant Family (Street Art Fadunito) Parcul Cismigiu

17:00 – 17:30 Camaleons Drums Team (Compagnie Cameleon) Piata Universitatii

17:00 – 17:30 Dede’s (Groupe Demons & Merveilles) Parcul Cismigiu

17.30 – 18.00 Animated Vases (Teatro Scalzo) Parcul Cismigiu

17.30 – 18.00 The Toys (Mademoiselle Paillette)  Piata Universitatii

 

18:00 – 19:00

18:00 – 18:30 Flag Wavers (Principi d’Acaja) Piata Universitatii

18.00 – 18.30 The Sofa (Tukkeres Conexions) Parcul Cismigiu

18:00 – 18:30 Mirror Family (Top Event Shows) Parcul Cismigiu

18:00 – 19:00 Giant Puppets (Caramantran) Lipscani cu Carada

18:30 – 19:00 Horsemen (Les Gouludrus) Piata Universitatii

18.30 – 19.00 White Wings (Close Act Theatre) Parcul Cismigiu

 

19:00 – 20:00

19:00 – 19:30 Divas (Transe Express) Piata Universitatii

19.00 – 19.30 The Sofa (Tukkeres Conexions) Parcul Cismigiu

19.00 – 19.30 Chichi & Coco (Teatro Scalzo) Lipscani cu Carada 

19:30 – 20:00 Mirror Family (Top Event Shows) Parcul Cismigiu

19.30 – 20.00 Dede’s (Groupe Demons & Merveilles) Parcul Cismigiu 

19.30 – 20.00 Music Band and Stilt Walkers (Steltenlopers Merchtem)Piata Universitatii

19.30 – 20.00 Long Necks (Compagnie Albedo) Piata Roma