Vezi Programul B-FIT in the Street! Editia a V-a

JOI 30 Mai 2013 

16.00 – 16.45 Clown Band (Compania International Show Parade)

Spectacol mobil / Piața Universității – la Statui

16.00 – 16.45 Comic Band (Compania International Show Parade)

Spectacol mobil / Piața Universității – la Statui

16.00 – 17.00 The Butterflies (Compania International Show Parade)

Spectacol mobil / Piața Universității – la Statui

16.00 – 16.45 Diva\’s (Compania Sam Shine)

 Spectacol mobil / Centrul Istoric – Strada Lipscani

16.00 – 17.00 The Fairies (Compania International Show Parade)

Spectacol mobil / Piața Universității – la Statui

16.00 – 17.00 Red Ladies (Compania International Show Parade)

 Spectacol mobil / Piața Universității – la Statui                                                   

16.00 – 17.00 Giant Dolls (Compania International Show Parade)

Spectacol mobil / Piața Universității – la Statui

17.00 – 17.45 Deschiderea Oficială a Festivalului

17.00 – 17.45 Ciuleandra (Compania XTREME PROJECT & Mirel Cumpănaș featuring Orchestra Silvestri dirijor Tiberiu Soare)

Spectacol fix/ Piața Universității – la Statui, fațada BCR

17.45 – 18.30 Diva\’s (Compania Sam Shine)                 

Spectacol mobil / Centrul Istoric (Strada Stavropoleos)

18.00 – 18.45 Dinosaurs (Compania International Show Parade)

Spectacol mobil / Centrul Istoric – Piața Sf. Anton

19.00 – 19.45 MUF (Compania The Beat Brown Production)

Spectacol fix / Centrul Istoric – Strada Lipscani

19.00 – 19.30 Struzzi (Compania International Show Parade)

Spectacol mobil / Centrul Istoric – Piața Sf. Anton

19.00 – 19.45 Clown Band (Compania International Show Parade)

Spectacol mobil / Centrul Istoric – Strada Lipscani

20.00 – 20.45 Comic Band (Compania International Show Parade)

Spectacol mobil / Centrul Istoric – Strada Lipscani

20.30 – 21.15 Fabulous Fish (Compania Sam Shine)

Spectacol mobil / Centrul Istoric – Strada Lipscani

21.00 – 21.30 Struzzi (Compania International Show Parade)

Spectacol mobil / Centrul Istoric – Piața Sf. Anton

21.30 – 22.30 Reve d’ Herbert (Compania Des Quidams)

Spectacol mobil / Centrul Istoric (Strada Lipscani – Strada Stavropoleos)

 

 

VINERI 31 Mai 2013

16.00 – 16.45 Clown Band (Compania International Show Parade)

Spectacol mobil / Centrul Istoric (Strada Lipscani – Strada Carada)

16.00 – 16.45 Fluor Fantastic ( Compania Sam Shine)

Spectacol mobil / Centrul Istoric – Strada Stavropoleos

16.30 – 17.15 Comic Band (Compania International Show Parade)

Spectacol mobil / Centrul Istoric – Strada Stavropoleos

17.15 – 18.15 Red Ladies ( Compania International Show Parade)

Spectacol mobil / Centrul Istoric – Strada Smârdan

17.45 – 18.30 Fluor Fantastic (Compania Sam Shine)

 Spectacol mobil / Centrul Istoric – Strada Lipscani

18.00 – 19.00 The Butterflies (Compania International Show Parade)

Spectacol mobil / Centrul Istoric – Strada Lipscani

18.00 – 18.45 Dinosaurs (Compania International Show Parade)

Spectacol mobil / Centrul Istoric – Piața Sf. Anton

19.00 – 19.30 Struzzi (Compania International Show Parade)

Spectacol mobil / Centrul Istoric – Piața Sf. Anton

19.00 – 19.45 Clown Band (Compania International Show Parade)

Spectacol mobil / Centrul Istoric – Strada Lipscani

19.00 – 20.00 The Fairies (Compania International Show Parade)

Spectacol mobil / Centrul Istoric – Strada Lipscani

19.00 – 20.00 Giant Dolls (Compania International Show Parade)

Spectacol mobil / Piața Universității – la Statui

20.00 – 20.45 MUF (Compania The Beat Brown Production)

Spectacol fix / Centrul Istoric – Strada Lipscani

20.00 – 20.45 Comic Band (Compania International Show Parade)

Spectacol mobil / Centrul Istoric – Strada Lipscani

20.30 – 21.15 Fabulous Fish (Compania Sam Shine)

Spectacol mobil / Centrul Istoric (Strada Lipscani – Strada Smârdan)

21.00 – 21.30 Struzzi (Compania International Show Parade)

Spectacol mobil / Centrul Istoric – Piața Sf. Anton

21.30 – 22.30 Reve d’ Herbert (Compania Des Quidams)

Spectacol mobil / Centrul Istoric (Strada Lipscani – Strada Stavropoleos)

 

 

 

SÂMBĂTĂ 1 IUNIE 2013              

14.00 – 14.30 Los Fotografos (Compania International Show Parade)

Spectacol mobil / Parcul Cișmigiu

16.00 – 16.30 Los Fotografos (Compania International Show Parade)

 Spectacol mobil / Parcul Cișmigiu

16.00 – 16.45 Diva\’s (Compania Sam Shine)

Spectacol mobil / Centrul Istoric (Strada Lipscani – Strada Smârdan)

17.00 – 17.45 MUF (Compania The Beat Brown Production)

Spectacol fix / Centrul Istoric – Strada Lipscani

17.45 – 18.30 Diva\’s (Compania Sam Shine)

Spectacol mobil / Centrul Istoric – Strada Stavropoleos

18.00 – 18.30 Los Fotografos (Compania International Show Parade)

Spectacol mobil / Parcul Cișmigiu

18.00 – 18.30 Italian Flag Wavers (Compania International Show Parade)

 Spectacol mobil / Centrul Istoric – Strada Lipscani

18.00 – 18.45 Dinosaurs (Compania International Show Parade)

Spectacol mobil / Parcul Cișmigiu

20.30 – 21.15 Fabulous Fish (Compania Sam Shine)

Spectacol mobil / Centrul Istoric – Strada Smârdan

21.30 – 21.50 Paraboles (Compania Cie Off)

Spectacol fix / Piața George Enescu

21.50 – 22.20 Giant Dolls (Compania International Show Parade)

Spectacol mobil / Paradă Calea Victoriei (Piața George Enescu – Piața Universității – la Statui)

21.50 – 22.20 Struzzi (Compania International Show Parade)

Spectacol mobil / Paradă Calea Victoriei (Piața George Enescu – Piața Universității – la Statui)

21.50 – 22.20 The Butterflies (Compania International Show Parade)

Spectacol mobil / Paradă Calea Victoriei (Piața George Enescu – Piața Universității – la Statui)

21.50 – 22.20 The Fairies (Compania International Show Parade)

Spectacol mobil / Paradă Calea Victoriei (Piața George Enescu – Piața Universității – la Statui)

21.50 – 22.20 Italian Flag Wavers (Compania International Show Parade)

Spectacol mobil / Paradă Calea Victoriei (Piața George Enescu – Piața Universității – la Statui)

22.30 – 23.20 LUCE / (Compania Theater Tol)

Spectacol fix / Piața Universității – la Statui

 

 

 

DUMINICĂ 2 IUNIE 2013

16.00 – 16.45 Fluor Fantastic (Compania Sam Shine)

Spectacol mobil / Centrul Istoric – Strada Stavropoleos

17.00 – 17.30 Los Fotografos (Compania International Show Parade)

Spectacol mobil / Centrul Istoric – Piața Sf. Anton

17.00 – 18.00 The Fairies (Compania International Show Parade)

Spectacol mobil / Centrul Istoric – Strada Lipscani

17.30 – 18.00 Struzzi (Compania International Show Parade)

Spectacol mobil / Centrul Istoric – Piața Sf. Anton

17.45 – 18.30 Fluor Fantastic (Compania Sam Shine)

Spectacol mobil / Centrul Istoric – Strada Smârdan

18.00 – 18.30 Italian Flag Wavers (Compania International Show Parade)

Spectacol mobil / Centrul Istoric – Strada Lipscani

18.00 – 18.45 Dinosaurs (Compania International Show Parade)

 Spectacol mobil / Parcul Cișmigiu

18.30 – 19.00 Los Fotografos (Compania International Show Parade)

Spectacol mobil / Centrul Istoric – Piața Sf. Anton

19.00 – 20.00 The Butterflies (Compania International Show Parade)

Spectacol mobil / Centrul Istoric – Piața Sf. Anton

20.00 – 20.30 Struzzi (Compania International Show Parade)

Spectacol mobil / Centrul Istoric – Piața Sf. Anton

20.00 – 20.30 Los Fotografos (Compania International Show Parade)

Spectacol mobil / Centrul Istoric – Piața Sf. Anton

20.30 – 21.15 Fabulous Fish (Compania Sam Shine)

 Spectacol mobil / Centrul Istoric – Strada Lipscani

20.30 – 21.30 Italian Flag Wavers (Compania International Show Parade)

Spectacol mobil / Piața George Enescu

21.00 – 22.00 Giant Dolls (Compania International Show Parade)

Spectacol mobil / Piața Universității – la Statui

22.30 – 22.50 Paraboles (Compania Cie Off)

Spectacol fix / Piața George Enescu

22.30 – 23.20 LUCE (Compania Theater Tol)

Spectacol fix / Piața Universității – la Statui