PROGRAM CIŞMIGIUL COPIILOR 2012

                                          CIŞMIGIUL COPIILOR

                                                    PROGRAM

 

 

SCENA MARE (lângă Foişor)

 

11.00 – 11.30  Grupul vocal Melodia

11.30 – 12.00  Grupul Fantezia

12.00 – 12.20  Solistul vocal Philip

12.20 – 12.30  Trupa de street dance Blockbusters Crew

12.30 – 13.00  Grupurile vocale Andante şi Amicii

13.00 – 13.30  Soliştii TVR: Eduard Dincă, Laura Arabo

13.30 – 14.00  Corul de copii Allegretto

14.00 – 14.30  Trupele de dans Attitude şi Dance for life

14.30 – 15.30  Soliştii vocali Andra şi Răzvan Gogan, grupul vocal Fargolino, grupul de dans modern Amicii, grupul Stepy şi trupa de street dance Lala Street

15.30 – 16.00  Ansamblul Andantino

16.00 – 16.30  Trupa de dans Magic şi Grupul vocal Miracol

16.30 – 17.15  Grupul de copii Bim Bam şi grupul de dans Dinamic

17.15 – 17.30  Studioul coregrafic Reverence

17.30 – 18.00  Grupul vocal Adagio

18.00 – 18.15  Şcoala de dans MondoDance

18.15 – 18.35  Solista vocală Denisa Trofin

18.35 – 18.40  Trupa de street dance Blockbusters Crew

18.40 – 19.00  Solista vocală Lavinia Ioniţă

19.00 – 19.30  Teatrul de Magie – Ilussion Show

19.30 – 19.45  Solista vocală Nicoleta Ghinea

19.45 – 20.15  Recital Noni

20.15 – 21.00  Concert Elena Gheorghe

SCENA MICĂ (lângă Lac)

 

11.00 – 11.30  Grupul vocal Mini Star

11.30 – 12.05  Grup PACT – Elixirul dragostei

12.05 – 12.45  Trupa de teatru Pif Paf – Păcală cel năzdrăvan

12.45 – 13.00  Solista vocală Beatrice

13.00 – 13.30  Compania Passe-Partout – Fluturi şi oameni

13.30 – 14.25  Teatrul Ion Creangă – În Cişmigiu ne întâlnim să povestim şi să glumim

14.25 – 15.10  Compania de teatru Gestual Art – Miţi şi Piţi

15.10 – 16.00  Teatrul Ţăndărică – Capra cu trei iezi

16.00 – 16.30  Grupul de copii DoReMi

16.30 – 17.00  Compania de teatru de animaţie Pur Anima – Taraful 10 sfori

17.00 – 17.45  Compania de teatru Gestual Art – Clovnii veseli

17.45 – 18.15  Trupa de teatru Curcubeul Vesel – Călătorii în lumea dansului

18.15 – 18.45  Trupa de dans Ritmic şi Grupul vocal Armonia’s

18.45 – 19.00  Solista vocală Ana-Maria Ioniţă

19.00 – 20.00  Profesorul de j